60
Lt En
Atlikėjai TV įrangos nuoma Galerija Apie TVManiją Kontaktai

Mūsų dienos kaip šventė

LTV laida „Mūsų dienos kaip šventė“ prikelia užmirštas lietuvių autorių dainas. Muzikiniame šou liejasi geros emocijos ir prisiminimai apie praėjusio laikmečio istoriją, kultūrą, žmones.

Kiekviena laida turi temą, kurią atspindi viena sena gera daina. Ją gyvai sudainuoja pats kūrinio atlikėjas arba perdainuoja kviestinė šiandienos Lietuvos muzikos pasaulio žvaigždė. Kartu su daina yra pristatomas ir kontekstas, kuriame kūrinys buvo sukurtas, gyvavo ir tapo populiarus.

Žiūrovai pamato pokalbius su dainos kūrėju ir žymiais to meto žmonėmis, išgirsta jų prisiminimus. Pokalbiai paįvairinami senais vaizdo ir garso įrašais. Šiame fone kaskart laidoje dešimt senosios kartos atlikėjų gyvai su profesionalia grupe dainuoja po vieną savo seną kūrinį, o žiūrovai balsuodami išrenka savaitės estrados klasikos topą.

Dalyviai varžosi ne tik dėl vietos populiariausių savaitės estrados klasikos dainų sąraše, bet ir dėl išskirtinio Lietuvos radijo ir televizijos leidybinio kontrakto. Tai vienintelė muzikinė laida Lietuvoje, kur žiūrovai supažindinami su praėjusio šimtmečio archyviniais kadrais ir muzikos istorija.

Laidos vedėjas – Martynas Starkus.