52
Lt En
Atlikėjai TV įrangos nuoma Galerija Apie TVManiją Kontaktai

Lietuvos talentai

Grandiozinis realybės šou, apskriejęs daugiau nei 20 pasaulio šalių, talentų ieškojęs Amerikoje, Didžiojoje Britanijoje, Naujoje Zelandijoje, Izraelyje, Kinijoje, Indijoje, Rusijoje, Pietų Afrikoje, Vokietijoje ir kituose žemės rutulio kampeliuose, Lietuvoje gyvavo net 3 sezonus - 2009 m., 2010 m. ir 2011 m. „Lietuvos talentai" kuriamas pagal „Got talent“ licenziją.

Milijonus žiūrovų prie televizijos ekranų pritraukiantys išskirtinių gabumų dainininkai, šokėjai, magai, fokusininkai, komikai ir kiti atlikėjai bei juos vertinantis rūstusis komisijos trejetukas supažindino ir Lietuvos publiką su talentingiausiais šalies žmonėmis.

Grandiozinis šou Lietuvoje ieškojo to ypatingojo, kuris nepalenkiamos laidos komisijos nuomone ir žiūrovų balsais tapo nugalėtoju bei laimėjo didelį piniginį prizą.

Lietuvoje nugalėtojais per trejus metus tapo dantimis grojantis Mikas Stankevičius, akordeoną virtuoziškai valdantis Martynas Levickis ir dainininkas Marius Petrauskas. Projekte savo jėgas mėgino dainininkas Vytautas Matuzas, vėliau sužibėjęs „Chorų karuose“, Kristina Radžiukynaitė, vėliau pasirodžiusi ir „Chorų karuose“, ir „X Faktoriuje“. „Lietuvos talentuose“ išgarsėjo dabar jau projekto „Romeo ir Džiuljeta“ laimėtoja – dainininkė Bjelle, o dainininkas Petras Daunys vėliau laimę mėgino projektuose „X Faktorius“ ir „Šok su manimi“.

 Didžiulio susidomėjimo sulaukęs projektas „Lietuvos talentai“ po trejų metų pertraukos vėl sugrįžta į TV3 eterį – šiemet, t.y. 2014 m., rengiamas ketvirtasis „Lietuvos talentų“ sezonas.