27
Lt En
Atlikėjai TV įrangos nuoma Galerija Apie TVManiją Kontaktai

Kas? Kur? Kada?

Tai visame pasaulyje milžiniškos sėkmės sulaukęs intelektinis televizijos šou „Kas? Kur? Kada?“, kuriame iššūkį Žinovų komandai meta Žiūrovų komanda. Žinovai kovoja dėl pergalės ir garbės, o TV3 Žiūrovų komanda gali laimėti pinigų.

Legendinis žaidimas ‚Kas? Kur? Kada?‘ daugeliui yra puikiai pažįstamas dėl neįtikėtino jo išpopuliarėjimo visame pasaulyje, o ypatingai – Rusijoje. Labiausiai intriguoja šou formatas – Žinovų komanda žaidžia prieš Žiūrovus. Svarbų vaidmenį vaidina žaidimo turinys, kurį kurti drauge kuria ir žiūrovai. Kiekvienas žiūrovas, kurio klausimas yra atrinktas žaidimui, tampa labai svarbiu jo dalyviu.

Iš viso žaidime yra 13 sektorių, į kuriuos yra sudėti patys įmantriausi žiūrovų klausimai. Žaidimas vyksta tol, kol viena komanda – Žinovai arba Žiūrovai – surenka 6 taškus. Trumpiausias žaidimas gali pasibaigti rezultatu 6:0 (arba 0:6), ilgiausias 6:5 (arba 5:6). Paruoštų žaidimui klausimų seką lemia sukamas vilkelis.

Žaidime yra ir pora rubrikų – „Juodoji dėžė“ ir „Žaibo sektorius“. Pastarosios metu Žinovams iš karto yra pateikiami trys klausimai, tačiau atsakymui Žinovai turi vos 20 sekundžių. 

„Juodoji dėžė“ – tai vaizdinis, iliustruojamasis klausimas. Vilkeliui lėmus šią rubriką, atsakymas į klausimą slypės juodoje dėžėje.

Rusijoje intelektualus televizijos šou „Kas? Kur? Kada?“ prasidėjo 1975 m., vėliau laida populiarumo susilaukė Bulgarijoje, Armėnijoje, Azerbaidžane, Gruzijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, o pernai – Turkijoje, Kazachstane ir JAV.